anasayfa
Baybars Altuntaş Üyelik
Önce Kazan Sonra Harca

30 Prill 2013 shfaqja ime tek Pogrami Argument + ne SCAN TV ne 19:00                                         26 Prill 2013 vizita ime tek Kryetari i Bashkise Tirane ne 13:00                                         26 Prill 2013, konference mbi sipermarrjen ne Universitetin e Tiranes ne 15:30                                         25 Prill 2013 shfaqja ime direkte tek programi 'Takimi i Pasdites' ne KLAN TV ne 18:15

DEULCOM INSTITUTE

Türkiye, dünyanın 16.büyük ekonomisi ve 75 milyon nüfusun büyük kısmı gençlerden oluşuyor. İşsizlik temel sorunlardan biri ve en önemlisi herkes kalifiye personel arayışı içinde.


Türkiye, dünyanın 16.büyük ekonomisi ve 75 milyon nüfusun büyük kısmı gençlerden oluşuyor. İşsizlik temel sorunlardan biri ve en önemlisi herkes kalifiye personel arayışı içinde.

İşte tam bu noktada sizin gibi girişimcilere ihtiyaç var. İngilizce bilen,kariyer eğitimleri almış,tüm bilgilerini hem ulusal hem de uluslar arası anlamda belgelendirebilen insan kaynağını yetiştirmek sizin temel girişimcilik projeniz.Deulcom Institute açtığınızda prestijli bir girişim yapmanın yanı sıra, toplumsal anlamda gerçek bir sosyal girişim başarısına da imza atmaya adaysınız demektir. Eğitim sektörü, ticari anlamda sunduğu fırsatların yanı sıra sosyal anlamda da sizi ödüllendirecek fırsatlar sunmakta. Yeter ki değerlendirmesini bilin!

Deulcom Institute iş modelinde temel strateji, girişimciyi mümkün olduğunca pazarlama ve satış işlemleriyle baş başa bırakmak. Geriye kalan tüm yönetim ve organizasyon, ürün yönetimi ve mali işler yönetimi gibi konularda girişimciyi çok rahatlatacak sistemler geliştirerek, girişimcinin motivasyonunu en üst düzeyde tutmak, ayrıca girişimcinin bireysel anlamda finanse edemeyeceği büyüklükteki yatırımları gerçekleştirerek, Deulcom Institute girişimcilerine çok önemli rekabet avantajları sağlamak.TEMSİLCİLİK BAŞVURULARI İÇİN :

anasayfa