anasayfa
Baybars Altuntaş Üyelik
Önce Kazan Sonra Harca

30 Prill 2013 shfaqja ime tek Pogrami Argument + ne SCAN TV ne 19:00                                         26 Prill 2013 vizita ime tek Kryetari i Bashkise Tirane ne 13:00                                         26 Prill 2013, konference mbi sipermarrjen ne Universitetin e Tiranes ne 15:30                                         25 Prill 2013 shfaqja ime direkte tek programi 'Takimi i Pasdites' ne KLAN TV ne 18:15

Sıfırdan Patron Olmanın Sırları

Baybars Altuntaş, bu konferansında katılımcılara sıfırdan nasıl patron olabileceklerini kendi hayatından canlı örneklerle anlatıyor. Girişimci ruha sahip herkesin katılabileceği bu konferanstan kendi işini kurmak isteyen profesyoneller, üniversite öğrencileri, hatta lise öğrencileri bile çok istifade edecekler.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Minimum Bütçe ! Maksimum Satış !

Bu konferansta, hemen hemen hiç para harcamadan nasıl pazarlama bütçesi oluşturabileceğinizi anlatıyor. Özellikle kısıtlı bütçe ile işlerini büyütmek isteyenler için, minimum bütçe ile maksimum satış performansının nasıl yakalanabileceğini canlı örnekleriyle aktarıyor.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
İnovasyon ve Yenilikçi İş Fikri Geliştirme Teknikleri

İnovasyon ve Yenilik Yaratan 40 Patron'dan biri seçilen Baybars Altuntaş; bu konferansında yep yeni iş fikirleri oluşturmanın püf noktalarını anlatıyor. Canlı örneklerle inovasyonun basit bir şekilde algılanmasını sağlayan Altuntaş, konferans sonunda herkesin inovatif düşünce vizyonuyla salondan ayrılmasını hedefliyor.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Girişimcilikte Tanrı Parçacığı

Baybars Altuntaş'ın meşhur 'Girişimcilikte Tanrı Parçacığı Teorisi'ni kendi ağzından birebir dinlemek isteyenlerin kaçırmayacağı bir konferans. Sıfırdan patron olmanın teknik püf noktalarını ve özel formüllerini girişimcilerle paylaşan Altuntaş, konferans sonunda herkesin etrafındaki atıl kapasiteleri iş fikrine çevirme becerisini kazanmış olarak salondan ayrılmalarını hedefliyor.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Süper Liderlik !

Baybars Altuntaş'tan süper bir konferans daha. Etkin liderlik tekniklerini kendi hayatından canlı örneklerle anlatan Altuntaş, toplumsal, kurumsal ve bireysel liderlik becerilerinde sizlere örnek olacak çalışmaları bir araya getiriyor. Liderlik becerilerinin geliştirilmesi için gerekli temel vizyonu alacağınız bu konferans, iş hayatınızın yanı sıra günlük hayatınızda da üstün ve etkin liderlik becerilerinizi geliştirmeyi hedefliyor.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Franchising 101

Türkiye'ye Franchising Sistemini tanıtan Baybars Altuntaş'tan, sistemini franchising sistemine uyumlu hale getirmek isteyenler veya bir franchising markasının temsilciliğini almak isteyenler için, kaçırılmaması gereken bir konferans. Türkiye'nin en önemli franchising zincirlerinden biri olan Deulcom'u kurmuş olan Baybars Altuntaş, sektöre giriş yapmak isteyenler için bu konferansı ısrarla öneriyor.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Melek Yatırımcılık 101

Türkiye'de ve dünyada melek yatırımcılık sisteminin ne olduğunu merak edenler için temel konferans. Bu konferansın sonunda girişimciler, sistemin nasıl işlediğini ve melek yatırımcılardan kendi iş fikirleri için nasıl finansman bulacaklarını öğrenmiş olacaklar.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
Markalaşma

Girişimciler için en önemli başarı sıfırdan bir marka ortaya çıkarabilmek. Baybars Altuntaş, ortaya çıkardığı Deulcom markasıyla Türkiye'nin en önemli franchising zincirlerinden birini kurmuş olan bir isim. Bu konferanstan, markalaşmanın tüm dinamiklerini öğrenmiş olarak ayrılacaksınız.

Hedef Kitle :
Takvim :
Fiyat :
anasayfa