anasayfa
Baybars Altuntaş Üyelik
Önce Kazan Sonra Harca

30 April 2013 my Scan TV's Plus Programme appearence at 6 p.m.                                         26 April 2013 my visit to Mayor of Tirana at 12 p.m.                                         26 April 2013 my conference on entrepreneurship at Tirana University at 2 p.m.                                         25 April 2013 my live apperance on Klan TV's Takdim Programme at 7 p.m.

CNN International  Tüm Videolar
Baybars Altuntaş'ın önderliğinde kurulan TBAA - Melek Yatırımcılar Derneği; Türkiye'de melek yatırımcılık sisteminin tanıtımına yönelik faaliyetler yürütmektedir. Melek yatırımcılık sertifika programlarının yanı sıra, girişimcilerin yatırımcılarla buluşmasını sağlamak amacıyla Girişimci Günleri düzenlemektedir. Başkanlığını Baybars Altuntaş'ın yürüttüğü TBAA, aynı zamanda merkezi Brüksel'de bulunan EBAN - Avrupa Melek Yatırım Ağı'nın Yönetim Kurulu Üyesidir. WBAA - Dünya Melek Yatırımcılar Birliği'nde Türkiye'yi temsil etmektedir.
EURADA - Avrupa Kalkınma Ajansları Birliği ve EU - Avrupa Komisyonu tarafından Brüksel'de kurulmuş olan EBAN ( European Business Angels Network / Avrupa Melek Yatırımcılar Ağı ), Avrupa Kıtasındaki 50 ülkede faaliyet gösteren 75.000 melek yatırımcının şemsiye örgütüdür. Nisan 2012'de Moskova'da yapılan Genel Kurul'da Türkiye ilk kez EBAN yönetimine girmiştir. EBAN Yönetim Kurulu Üyesi olarak Baybars Altuntaş; Türkiye'deki girişimcilerin EBAN kanalıyla Avrupa'lı melek yatırımcılarla buluşması çalışmalarını yürütmektedir.
Kurucuları arasında EBAN'ın da bulunduğu WBAA ( World Business Angels Association / Dünya Melek Yatırımcılar Birliği ), dünya melek yatırımcılarını şemsiyesi altında toplayan çatı örgüttür. Her ülkeden, o ülkedeki melek yatırım sistemini temsilen 1 üye kabul eden WBAA'de, Türkiye'yi TBAA - Melek Yatırımcılar Derneği temsil etmektedir. WBAA Türkiye Delegesi olarak Baybars Altuntaş; Türkiye'deki girişimcilerin yabancı melek yatırımcılarla buluşmasını kolaylaştırıcı faaliyetler yürütmektedir.
1991 yılında Baybars Altuntaş tarafından kurulan UFRAD - Franchising Derneği; Türkiye'deki tüm franchising sisteminin şemsiye örgütüdür. Yerli ve yabancı franchising işletmelerinin üst düzey yöneticilerinin tam üye olarak kabul edildiği UFRAD; Avrupa Franchise Federasyonu'nda Türkiye'yi temsil etmektedir. Her yıl franchising sistemiyle faaliyet gösteren işletmelerle girişimcileri Franchising Fuarında bir araya getiren UFRAD; yerli franchising markalarının dünya markası olmaları yönünde çalışmalar yürütmektedir.
Baybars Altuntaş tarafından girişimcilerimiz için kurulmuş olan BAGA - Baybars Altuntaş Girişimcilik Akademisi; girişimcilerimizin eğitimine yönelik video, makale, ses kaydı gibi faydalı dokümanları ücretsiz olarak girişimcilerimize ulaştırmaktadır. Girişimcilerin birbirleriyle tanışabilecekleri bir platformu da içeren siteden; üye olan tüm girişimciler ücretsiz olarak istifade edebilmektedirler.
anasayfa